top of page

Maceracı Çocuk Oyunu Oyna

Boy AdventurerMaceracı Çocuk Oyunu Nasıl Oynanır?

Boy Adventurer harika bir platform oyunudur. Seviyeyi tamamlamak için sahnede 3 anahtar toplamanız gerekiyor. Oyunu tamamlamak için 12 seviyeniz var. Onları öldürmek, sivri uçlardan kaçınmak, kaymak, duvarlara tırmanmak, para toplamak için zombileri kafalarına atlayın. Kendini bombalardan ve zombilerden korumak için sihirli iksir kullan. Her seviyede 6 canınız var. Düşen kayalardan sakının. Hayatta kalmak için çift atlama çok önemlidir! Keyfini çıkarın!
Ekranınıza dokunarak veya daha yükseğe uçmak için tıklayarak Uzay Savaşçımızın bu gemiden kaçmasına yardım edin. Kapıdan uzak dur ve aşağı düşme. Bu Adventure Escape oyununun tadını çıkar.
çocuk macerası bir html5 platform oyunudur, puan almak için meyve toplayın ve seviyelerin kilidini açmak için daha fazla şişe toplayın
Bu süper bağımlılık yapan seviye tabanlı Coin Run oyunuyla acele edin. Madeni paranızı Coin Run virajlı yol parkurunda yuvarlayın ve mükemmel bir vuruş yapın - tam olarak deliğe düştüğünden emin olun. Ölümcül sivri uçlar, gizli kapılar ve dönen kapılar gibi zorlu engellerden kaçının - deliğe mükemmel bir vuruş yapmak tehlikeli olabilir! Virajlı yol hız rampasına dikkat edin! Madeni paranın çok hızlı yuvarlanmasını sağlayacak, onu kontrol etmek ve deliğe sokmak için profesyonel olmanız gerekecek. Virajlı yolda yuvarlanırken puan kazanın, seviyeleri geçin ve deliğe mükemmel vuruşlar yapın Yuvarlanmaya hazır mısınız?
Coin Craze, madeni para toplayan bir çocuğu kontrol etmeniz gereken bir macera RPG oyunudur. Çocuk hareketli bir platformda duruyor, başka bir platformun üzerinden geçtiğinde üzerine atlamasını sağlamak için dokunmanız/tıklamanız gerekiyor. Bir sonraki platformu kaçırırsanız, platformun altındaki sivri, çocuğun yolculuğunu sona erdirecektir. Oyun ilerledikçe daha fazla jeton toplamanıza yardımcı olacak farklı fantastik öğeler bulacaksınız.
Mafia Billiard Tricks, zorlu bilardo oyununu oynayabileceğiniz bir bilardo arcade oyunudur. Yine de sadece eğlence için oynamıyorsunuz; rakipleriniz rezil mafyanın bir parçası. Her mürettebat üyesini yenerek onların saygısını kazanmalısınız!
Yine harika bir çubuk adamlar oyunu. Düşman kuleleri yok etmek için yetecek kadar mavi çubuk askeriniz var. İyi eğlenceler.
Mafyayı kim devralacak? Patronların patronu kim olacak? Bu sefer mafya savaşları ve şiddet yerine, "cappo di tutti capi" başlığına kartlar karar versin! Korkmuyorsanız, sert adamlarla klasik Texas Hold'em Poker oynayın! Rakiplerin sayısını seçin ve başlayın! Ama o kadar da endişelenme, gangsterler seni öldürecek gibi değil!
Giden başkan FBI'dan kaçmak zorunda. Kayıp oy pusulalarını bulun, yeterli parayı toplayın ve başarılı olmak için Twitter'ı kullanın. Belki başkanlığını geri kazanabilirsin?
Magikmon, farklı türde canavarları yakalamanız gereken harika bir RPG oyunudur. Yaşadığınız büyülü dünya tuhaf ve harika canavarlarla dolu. Onları savaşmak için kullanabilirsin! Keyfini çıkarın!
Okların oyunu_ oyunu, sola, yukarı aşağı doğru yönlendirebilirsiniz. Aynı taşlar yan yana çoğalacaklar.İyi eğlenceler.
Yine harika bir taş oyunu". Taşları ile geçin. İyi eğlenceler.

Maceracı Çocuk Oyunu İle İlgili Yorumlar:

bottom of page