top of page

Hava Kuvvetleri Nişancı 3d Helikopter Oyunları

Air Force Shooter 3D - Helicopter GamesHava Kuvvetleri Nişancı 3d Helikopter Oyunları

Ateşli intikamı yağdırın
Air force 2018 harika bir HTML5 uçak oyunu. Görevin süper F117 ile uçmak ve tüm düşmanları yok etmek. Emmo, yakıt ve kalpleri alın. Senin görevin mümkün olduğunca uzun süre canlı kalmak. Keyfini çıkarın!
Air Force Attack oyununda, saldırganın komşusuna karşı savaşan ülkelerden birinin tarafında büyük hava savaşlarına katılmanız gerekecek. Sonsuz bir savaş modunda düşman uçaklarını yok edin, malzemeleri, ilk yardım çantalarını ve yakıtı toplayın! Bu oyunda zorluk derecesi giderek artıyor ve oyun mobil cihazlar için ideal.
Bu bir Airforce Combat 2021 oyunudur, onlar sizi vurmadan önce tüm düşman uçaklarını vurun. Tüm seviyeleri olabildiğince hızlı tamamlayın! Tüm Airforce Combat 2021'i kazanmaya hazır mısınız?
Farklı oyun modlarında retro hava savaşçılarıyla savaşmak ister misiniz? Bu oyunda tek amacınız düşman hava savaşçılarını yok etmek ve hem tek oyunculu hem de iki oyunculu oyun modlarında hayatta kalmaktır. "Kampanya" oyun modunda amacınız düşman hava savaşçılarını yok ederek ve madalya toplayarak 12 seviyeyi tamamlamaktır. Dilerseniz "Battle vs "Player" oyun modunda arkadaşınıza karşı savaşmanız mümkün. Oyun içerisinde silah ve bonusları toplayarak savunmanızı güçlendirerek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Hava Kuvvetleri Nişancı 3d Helikopter Oyunları

bottom of page