top of page

Bloklar Ve Bloklar 2 Oyunu Oyna

Blocks Vs Blocks 2Bloklar Ve Bloklar 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Elmas ailesinden bir savaş. Bölge ne kadar büyük olursa oranlar o kadar büyük olur! Bölgenin nasıl genişletileceği bir problemdir. Sadece işgal etmek için komşu bölgelerinizi seçebilirsiniz. Yerleşim alanı büyük parti kazanır! Şiddetli bir blok savaşı göreceksiniz!
Parçaları tahtaya yerleştirin ve tüm boş alanları doldurmak için beyninizi ve becerilerinizi kullanın. Bloks Bulmaca Wood öğrenmesi kolay ve ustalaşması zordur. Tonlarca Zorlu Seviyeyi Oyna. Yeni bir seviyenin kilidini açmak için ilk seviye dünyasını bitirin. Takıldığınızda ipuçlarını kullanın Zaman sınırı yok! Eğlenceli ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu.
Bloks Up eğlenceli bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Aynı renkteki 3 bloğu eşleştirin. Blokların noktalı çizgiye ulaşmasına izin vermeyin! İyi eğlenceler.
Bloks8 Tetris tarzında bloklar içeren tipik bir arkade oyunudur. Puan kazanmak için blokları düz bir çizgide eşleştirmeniz ve ortadan kaldırmanız isteniyor. Oyunun tadını çıkarın!
Blok tarzı tek satırlık beyin jimnastiği yapboz oyunuyla zihninizi keskinleştirin. Oynaması tamamen ücretsiz basit ama bağımlılık yapan tek satırlık bir bulmaca oyunu. Beyniniz ne kadar çok oynarsanız o kadar aktif hale gelir. İşe gidip gelirken uyumadan önce… beyin jimnastiği ile boş zamanın tadını çıkarın. Kurallar son derece basittir. Sadece bir satır kullanarak tüm blokları doldurun.
Üç boyutlu oyun meraklıları için harika bir oyun daha. İyi eğlenceler.
Bloky Friend oyunu özellikle cep telefonlarında genel oyun performansını önemli ölçüde artıran bu AY birçok başarı incelemesine ve oyuncuya sahip. Oyunu oynamak için mobil cihaz kullanıyorsanız ekran düğmelerine dokunmanız yeterli Arrow Shooting.Çılgın Rocket bloklu Friends
Küçük bloklu Papağana tüm düşmanlardan kaçması için yardım edin ve ekranda göreceğiniz madeni parayı daha çok toplayın! bloklu Bird bu yıl göreceğiniz en eğlenceli oyun!
Bloky Siege harika piksel grafiklere ve diğer oyuncularla yoğun çok oyunculu savaşlara sahiptir özel kuvvetler askeri olarak oynayın ve rakip oyuncuları vurup her turu kazanmak için üç tür silah kullanın.
Bloky otoyol bloklu trafik yarışı sonsuz arkade ve eğlenceli bir oyundur. -Tüm arabaları topla! bloklu otoyol trafikte yarışmak trenlerden kaçınmak araba toplamak ve en önemlisi eğlenmekle ilgilidir. Paraları topla yeni arabalar almak ve koleksiyonları tamamlamak için ödül kutularını aç! Büyük puan almak ve 1 numara olmak için tam hızda sürün. -Bloky otoyol arabayı döndürmek için arabayı sola veya sağa hareket ettirmek için düğmelere dokunduğunuz heyecan verici bir sonsuz sürüş oyunudur. Sokakta çalışan diğer arabalardan kaçınmaya çalışın yeni arabaların ve yeni görünüm türlerinin kilidini açmak için para toplayın.
"Araba yarışları motorsiklet oyunları ve taşıt araçları serisinden için için güzel bir kollaksiyon hazırlığı.

Bloklar Ve Bloklar 2 Oyunu İle İlgili Yorumlar:

bottom of page