top of page

Balon Dokunma Oyunu Oyna

Balloon Touch BubbleBalon Dokunma Oyunu Nasıl Oynanır?

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için balon patlatma. Çocuklar için balon patlatma oyunları parçalayıcı. Çevrimdışı kablosuz bağlantı yok
balon Touch baloncukların aşağıdan yukarıya doğru geldiği ve bitiş çizgisini geçmeden onları vurmanız gereken bir oyundur. Alt kutu size bir puan orta kutu size iki puan ve üst kutu size üç puan verir. Bazı baloncuklar diğerlerinden daha hızlıdır ve bazen birden fazla gelirler. Bu oyunu oynarken dikkatli olun ve daha fazla puan kazanın.
Oyun amacı düşmanlara dokunmadan olabildiğince hayatta kalmaktır
balon World yeni bir macera modu içeren modern bir tatla geri dönüyor. Oyunun 40 bölümünün her birini tamamlayarak adada plaj orman fabrika depo… tam bir tur yapmaya çalışın. balon World sürekli olarak 2 oyun modu Düz ve Top modu arasında geçiş yapar ve en büyük zevkimiz için yeni yüz mimikleri ekler.
balon Sort bir bulmaca sıralama oyunudur. Oyunun amacı baloncuk toplarını renklere göre sıralamak. Baloncukları test tüplerine koyun ve renklerine göre sıralayın. Bir tüpte sadece aynı renkteki baloncukları koyun. Seviyeyi geçmek için bunu tüm farklı baloncuklarla yapın. Sıraladığınızda baloncukları oraya koymak için fazladan tüpünüz olacak.
3 aynı bloktan oluşan yatay veya dikey bir sıra oluşturmak için bitişik blokları değiştirin. Bir seviyeyi tamamlamak için tahtadaki tüm blokların rengini altına çevirmeniz gerekir. Ekranın sağ tarafında görünecek bir büyü güçlendirme almak için 5ten fazla blok toplayın. Hedefe sürükleyip bırakarak büyüler yapın. "İpucu" ve "Ultra" büyüler üzerlerine tıklanarak yapılır.
balon üçlü eşleştirme renkli ve güzel grafiklere sahip bulmaca 3ü Eşleştirme oyunudur aynı balondan üç veya daha fazlasını toplayın.
En keyifli üçlü oyunlarından biri top oynamakta 3 balonu eşleştirin ve bu şekilde bir şekilde geçin. Oynaması çok keyifli bir oyun iyi eğlenceler.
balon gezegenleri benzersiz bir temaya sahip eğlenceli bir baloncuk patlatma oyunudur. Gezegenlere benzeyen baloncukları eşleştirin ve en yüksek puanı alın. balon Planetsi sonsuz eğlence için oynama!
Uçan balonun düşmesini önlemek için elinizden geleni yapmalısınız. Balonun kenarlarına engeller atarak balonun patlamasını engellemelisiniz. Balon patlarsa değerli eşyalar düşer ve kaybedersiniz. İyi eğlenceler.
balon evcil hayvan kurtarma ÜCRETSİZ en eğlenceli oyun ve Bağımlılık yapan balon patlatma oyunu balon evcil hayvan balon buster oyunu çeken en klasik ve şaşırtıcı meyvelerdir en klasik ve yeni balon pop shooter meyve oyunları 2020. balon evcil hayvan güzel manzaraya sahip çok sulu bir arkade oyunudur ve çılgınca bağımlılık yapan bir 3lü eşleştirme oyunudur.
En heyecan verici balon patlatma arkade oyunu burada! balon vurucu Maniada aksiyona katılın ve gerçek bir balon patlatma eğlencesine hazır olun Oynamak çok kolay! En yüksek puana ulaşmak için baloncukları başlatmanız ve renkleri eşleştirmeniz yeterlidir. İyi eğlenceler ücretsiz! Patlamalarını sağlamak için 3 veya daha fazla baloncuk kombinasyonu yapın. Seviye atlamak için tüm baloncukları temizle Bunny ile çok eğlenceli bulmaca seviyeleri Bu oyunda tavşana yardım ediyorsun hadi ve okulda oynayan ve eğlenen bir çocuk olarak bu baloncuk oyunuyla oynamanın tadını çıkar NASIL OYNANIR? Baloncuklardan yararlanmak için ekrana dokunun 3 veya daha fazla balonu bağlamanız gerekir Baloncukların ekranı doldurmasına izin vermeyin Oyun Özellikleri: Hikaye odaklı bir macera Şık grafikler ve animasyonlar Eşsiz zorluklara sahip yaratıcı haritalar Sonsuz eğlence ve macera
Her fırsatta size meydan okuyacak eğlenceli bir balon patlatma oyunu olan balon Kingdomda baloncukları patlatmaya ve seviyeyi seviye atlamaya hazır olun. Aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu hedefleyin ve vurun onları patlatın ve kazanmak için tüm seviyelerin kilidini açın. balon Kingdom harika bir oyun. tadını çıkar
Balonunuzu tehlikelere karşı koruyabilir misiniz? Sizin için hazırlanmış farklı ve zor seviyeler var. Bu seviyelerde balonunuzu koruyun en üste çıkın ve bir sonraki seviyeye geçin. İyi eğlenceler!
Balon patlatma oyunu yediler için harika bir 3 boyutlu oyun. Bu kule harika bir üst kule. Kuleyi çevir ve aynıki topları eşleştirerek patlat. İyi eğlenceler!
balon Cave herkesin zevk alabileceği benzersiz bir 3 maç oyunudur! Farklı baloncuklar üstten düşüyor. Mağara merkezini döndürerek aynı renkteki 3 balonu eşleştirmeniz gerekiyor. Oyun sırasında fark yaratabilecek özel baloncuklara dikkat edin. Baloncukları mağara sınırına ulaşmadan yok edin.
Her türlü meyveyi toplaması için balona yardım edin kapana kısılmış kedicikleri serbest bırakın ve hepsini toplayın. Meyve patlaması macerasına hazır mısınız? Kabarcık Meyve Özellikleri: 50den fazla heyecan verici kabarcık meyve temalı bulmaca! 3 farklı baloncuk oyunu modu size farklı zorluklar sunar! Her yaş ve cinsiyet için eğlenceli! Oynamak gerçekten bağımlılık yapıyor ve beyninizi ve parmağınızı gevşetmeye yardımcı oluyor!
Net bir atış yapmak ve mümkün olduğunca az ateşlenen okla tüm balonları patlatmak için becerilerinizi ve akıllı düşüncenizi kullanmanız gereken harika bir arkade okçuluk oyunu. Her seviyeyi tamamlamak için tüm balonları patlatmalısınız ve onları koruyan yapıları yok etmelisiniz.
Su musluğuna dayalı bu oyunda yükselmeyi sürdürmeniz gereken pilot bariyerleri kontrol etmek ve onlardan uzaklaşmak için ellerinizle iletişime geçin. ŞİMDİ yükleyin ve kendi başınıza deneyin. Balon yükselişini kendi becerinizle birlikte koruduğunuzdan emin olmalısınız. 1000i geçmek için sadece %1! Guardian komutu aslında hızlı ve kolaydır ancak daha yüksek kredi notu elde etmek aslında zordur! Daha fazla faktör alın ve sonucunuzu aileniz ve arkadaşlarınızla tartışın. Yılın en zorlu ve aynı zamanda keyifli aktivitesi! Balonunuz gerçekten yükselirken kalkanla korunur! Çok daha yükseğe ve aynı zamanda daha büyük bir yere varırken yolunuzu çok netleştirin! Drift Up-Balloon Upsurge etkileyici ve zor bir aktivitedir. Sadece düşme koşullarına ve zorluklara dikkat edin. Yükselen engelin küreye saldırmadığından emin olmak için küreyi kullanın. Hem en zor hem de eğlenceli bir oyun! En yüksek kredi notu için arkadaşlarınızı sorun! Blisterinizi gerçekten yükselirken kapağınızla birlikte sabitleyin! Engellere karşı dikkatli olun. Kendi başınıza öğrenin ve ayrıca zıplayan füzelerin tasarımı hakkında bilgi edinin. Basit ve son derece bağımlılık yapıcı! Balonunuzu savunmak için koruyucunuzu bir parmağınızla yeniden konumlandırın. Hızla birlikte aslında bir uzman olun ve aynı zamanda hıza ayak uydurun.
Balon! oynamak için eğlenceli bir tıklama oyunu. Oyun alanında bir sürü balon serbest bırakılır serbest kalmadan önce hepsini parçalayın. 4ten fazla balonun serbest kalmasına izin vermeyin. Mümkün olduğu kadar çok balon toplayın ve yüksek bir puan elde edin. Yüksek puanınızla arkadaşlarınıza meydan okuyun ve Mapi oyunları ile daha birçok oyun oynayın.
balon vurucus klasik ve bağımlılık yapan bir oyundur. Tüm balonları patlatmak için nişan almalı ve ateş etmelisiniz. Aynı renkteki 3 topu birleştirmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler.
Üç boyutlu oyunlar serisinden yine sizin için harika bir oyun daha. Zamanlarınızda stres atmak için bu topları patlatacağınız oyunla eğlenebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Ücretsiz Bebek Balon Patlatma Oyunları! Erkekler ve kızlar tarafından eşit derecede zevk! İngilizce Renkler A-Z alfabesi 0-9 Sayılar Şekiller ve Hayvan İsimlerini öğrenmek için 5 farklı bebek öğrenme oyunu. Balon patlatma bebeğinizin renkli balon oyunlarının keyfini çıkarmasını ve öğrendiğini fark etmeden yeni harfler sayılar ve nesneler öğrenmesini sağlar. Balonları çevrimdışı bile patlatın! Her balonun özel bir şekli vardır veya nesne içerir! Patlayan balon içerdiği nesne için İngilizce kelime oynatır veya çocukların tamamen sevdiği özel neşeli animasyonları oynatır! Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun zamanını hem eğlenceli hem de faydalı olan bir şeyle meşgul etmek için mükemmeldir. Sezgisel arayüz ve basit oyun çocuğunuzun yetişkinlerin sürekli gözetimi olmadan bağımsız olarak uygulamayla etkileşime girmesini sağlar. Çocuklarınızın kendi başlarına oynamasına izin vermek için Tamamen Güvenli! Bedava Bebek Oyunları! Reklamsız! Kaliteli Ebeveyn Kontrollerinin Güvenliği. Her nesne için adı yüksek sesle söyleyin Pratik yapmak ve öğrenmek için 5 balon patlatma bebek oyunu vardır: ABC Oyunu İngilizce Alfabe Harfleri Sayı Oyunu 0-9 Görseller ve fonetik Renkler Öğrenme oyunu balon patlatma Şekiller Öğrenme oyunu kareler üçgenler daireler vb. olan balonlar Hayvan İsimleri Balonları patlatın ve en sevdiğiniz hayvanları serbest bırakın adlarının yüksek sesle söylendiğini de duyun Tüm öğrenilen kelimelerin fonetikleri vardır. ve her balon oyunundan sonra oynayan görsel efektler. Yeni yürümeye başlayan çocuklar bu öğrenme oyunlarını oynarken çok eğlenirler bu sadece küçük kız ve erkek çocuklar için değil ebeveynler için de favori uygulamadır Balon pop oynamanın stres giderici etkisi vardır! Diğer ücretsiz çocuk oyunlarımıza göz atın. Lütfen inceleyin puan ⭐ geri bildiriminiz yalnızca bebek oyunlarımızı daha iyi hale getirecek! Çocuklarınız ve ailenizle eğlenin ve iyi vakit geçirin!
Bebekler küçük çocuklar ve küçük çocuklar için en şirin sihirli balon oyununu oynayın! Bebekler ekranda balonları patlatabilir oyuncak toplayabilir ve canlı renklerin ve heyecan verici animasyonların keyfini çıkarabilir!
Oyunun amacı üç veya daha fazla benzer renkli bilyeden oluşan gruplar oluşturarak oyun alanını temizlemektir. Toplar ekranın alt satırına ulaştığında oyun sona erer. Tek atışta ne kadar çok top yok edilirse o kadar çok puan kazanılır. Oyun alanında top kalmadığında bir oyuncu kazanır. 4 zorluk seviyesi vardır: EasyRide Acemi Uzman Usta. İki puanlama modu: Klasik Sniper. Klasik Mod zaman veya atış limiti olmayan yavaş tempolu bir oyun önerir. Keskin Nişancı Modunun amacı minimum atış kullanarak oyun alanını temizlemektir.
Kötü maymun rakun yavrularını kaçırdı. Anne rakunun yavrularını kurtarması için eşleşen renkli topları vurarak onları yok etmesine yardım et.
! Ürpertici doberman amca tüm sevimli kedileri balonun içine hapsetti. Hadi ateş et ve kedileri kurtarmak için baloncukları parçala. Kedi endişeyle kedileri bekler. Sakin ve mutlu kedinin ailesi için yardımınıza ihtiyacı var. Gizemli ve renkli grafiklerle herkesin keyifle oynayabileceği eğlenceli bir oyun. 500den fazla iyi tasarlanmış seviye ile oynamak ücretsiz en popüler balon kediler oyununu oynayın. ◑ Baloncukları patlat ve kedileri kurtar ◑ Özel öğeler ve süper eğlenceli oynanışla yüzlerce farklı ve dinamik seviye modu seni bekliyor. ◐ Kolay ve Bağımlılık Yapan Oynanış ◑ Renkli baloncuk bulmaca oyununda nişan al ve ateş et eşleştir patlat bağla ve tüm çizgileri parçala. ◐ Güzel karakterler ve renkli grafikler ◑ Sevimli kedileri toplamaya çalışın ve harika grafiklerin ve güzel efektlerin tadını çıkarın.
balon canavar çok seviyeli bir balon vurucu oyunudur. Oyunun amacı sevimli oyuncak ayının renkli baloncukların arasına gizlenmiş eşyaları toplamasına yardım etmektir. Seviyenin görevini tamamlayın ve altın para kazanın. Daha zor seviyelerde mağazadan hızlandırıcılar satın alın o zaman seviyeyi tamamlamak daha kolay olacaktır. balon canavar oynarken iyi eğlenceler!
Çocuk ve aile için en iyi klasik oyunu oynamaya hazır mısınız şimdi arkadaşlarınızla bu oyun harika grafiklere ve hoş bir sese sahip ve oynaması çok kolay. hazır mısın?
Bu dönen bir gülen yüzler çarkı bulacağınız özel bir baloncuk vurma oyunudur. Oyunu tamamlamak için çarktaki tüm toonları toplamanız gerekiyor. Aynı renkten en az üçünden oluşan grubu aynı renkte yapmak için gülen yüz simgesini tekerleğe doğru çekin. Puanlarınız zamanla azalıyor bu yüzden daha fazla puan kazanmak için oyunu erken bitirin.
En eğlenceli rahatlatıcı ve bağımlılık yapan balon vurucu oyununu ÜCRETSİZ oynayın 3 rengi eşleştirin ve seviyeleri netleştirin. nişan almalısın ateş etmek düşürmek tüm baloncukları patlatın.
Afrika temalı ve güçlendirmelere sahip bu balon patlatma oyununun tadını çıkarın. Diğer benzer öğelerle birleştirmek için öğeleri hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
Klasik bir balon patlatma oyunudur; baloncukların arasına gizlenmiş altınları çıkar. 60 zorlu seviye olacak. Her seviyede farklı tipte baloncuklar ve güçlendirmeler ile farklı bir meydan okuma bulacaksınız. Bir seviyeyi tamamlamak için baloncuklar arasında görünen tüm altınları çıkarmalısınız. Aynı renkteki 3 veya daha fazla baloncuktan oluşan gruplar oluşturmak için tahtadaki balonu vurun. İzin verilen süre içinde bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Seviyeyi erken tamamlarsanız daha iyi puan alırsınız.
balon vurucu Golden Chests birçok yeni zorluk ve güçlendirme içeren Klasik bir balon patlatma oyunudur. Diğer benzer baloncuklarla birleştirmek ve altın sandık toplamak için balonu hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
Oyun alanını temizlemek ve kapana kısılmış kuşları kurtarmak için üç veya daha fazla aynı renkli balonu vurun ve eşleştirin. Özellikler: Gerçekçi oyun fiziği Seviye modunda üç yıldızlı sıralama sistemi Sonsuz mod Oynanacak birçok seviye Harika yeni baloncuklar ve güçlendirmeler
Balon Patlatma: Okul öncesi çocuklar için Yürümeye Başlayan Oyunlar Balon Patlatma Oyunları! Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun zamanını hem eğlenceli hem de faydalı olan bir şeyle meşgul etmek için mükemmeldir. Sezgisel arayüz ve basit oyun çocuğunuzun sürekli yetişkinlerin gözetimi olmadan uygulamayla bağımsız olarak etkileşim kurmasını sağlar.
30 zorlu seviye ile klasik balon vurucu oyunu.
Bu klasik nişancı oyunu ürkütücü bir dokunuşla sonsuz Cadılar Bayramı maskesi patlatma eğlencesi hakkında. Temizlemek için üç veya daha fazla aynı Cadılar Bayramı maskesinden oluşan gruplar oluşturmak için nişan alın ve ateş edin.
Arkadaşlar Partiye hazır mısınız? balon vurucuHalloween Party 2021 oyunu ile kutlama zamanı. balon vurucu Halloween Party 2021 ÜCRETSİZ bir üçlü eşleştirmebalon patlama oyunudur. Göreve başla ve tüm seviyeleri geçmek için kendine meydan oku. Oyun oynamak çok basit ve tüm aileniz ve arkadaşlarınız için uygundur. Oyun Cadılar Bayramı aromalı ve ürkütücü baloncuklar zorlu seviyeler akıcı atış sistemi 3 yıldız derecelendirmesi güçlendirmeler ve çok daha fazlasını sunuyor. Oyun içi sanal para birimi ile özel güçlendirmeler için güçlendiriciler satın alabilirsiniz. ****Nasıl Oynanır***1Balonu vurmak istediğiniz yere dokunun. 23 veya daha fazla balonu patlatmak için eşleştirin. 3Seviyeyi tamamlama hedefine ulaşın ve her seviyede 3 başlangıç ​​yapmaya çalışın. 4Balonları sürekli olarak kırmak size bazı bonus puanlar da verecektir. 5İmkansız durumlardan kaçmak için güçlendirmeleri kullanın.
balon vurucu Magic oyunu! Göreviniz zamanınız dolmadan tüm baloncukları mümkün olduğunca vurmaktır. Her seviyede sadece 2 dakikanız var. Ayrıca baloncukların arasında bazı bombalar da var onları vurmaya çalışın ki daha fazla balonu yok edebilesiniz. Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın. Oyunun tadını çıkarın!
Sonsuz bir oyun oynama özelliğine sahip klasik balon vurucu oyunu. Balonun alt satıra değmesine izin vermeyin.
balon vurucu Saga çok seviyeli bir balon vurucu oyunudur. Oyunun amacı sevimli oyuncak ayının renkli baloncukların arasına gizlenmiş eşyaları toplamasına yardım etmektir. Seviyenin görevini tamamlayın ve altın para kazanın. Daha zor seviyelerde mağazadan hızlandırıcılar satın alın o zaman seviyeyi tamamlamak daha kolay olacaktır. balon vurucu Saga oynarken iyi eğlenceler!
Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm renkli baloncukları hedefleyin eşleştirin ve parçalayın. Balonları kırmak için aynı renkteki üç veya daha fazla balonu birbirine bağlamanız ve ardından size verilen balonu oyun alanında yığılmış bir sürü sihirli balonun içine fırlatmanız gerekir. Mümkün olduğunca az atışla tüm baloncukları kırmaya çalışın. Oynamak için sınırsız seviye. Keyfini çıkarın!
balon vurucu Golden Football diğer topları ortadan kaldırarak tüm Altın Futbol Toplarını toplamanız gereken klasik bir balon vurucu oyunudur. Diğer benzer toplarla birleştirmek için topu hedefleyin ve bırakın. Tüm komşu topları ortadan kaldırmak için bombanın üzerindeki topu vurun.
balon vurucu gezegenleri birçok yeni öğe ve güçlendirme içeren Klasik bir balon vurucu oyunudur. Diğer benzer gezegenlerle birleştirmek için gezegeni hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
Disney şovlarından en sevdiğiniz karakterlerin tümü sizi şu anda Disney balon Burst adlı yeni ve harika oyunu oynamaya davet etti. onların içinde kapana kısıldık ve ekibimiz bu oyunu oynarken çok eğlendikten sonra sizin de eğleneceğinize eminiz. Oyun Mickey Mouse DuckTales Disneys zombiler ve daha pek çok dizi ve filmden karakterler içeriyor ve oldukça büyük olan tüm oyunu tamamlayana kadar birbiri ardına seviye atlamayı seveceğinizden eminiz bu yüzden tavsiye ediyoruz. mümkün olduğunca sık oynamak için geri geliyor. Önünüzde renkli baloncuklar olacak ve aynı renkten en az ikisinden oluşan grupları bir arada bulduğunuzda üzerlerine tıklayarak patlatarak hedefleri gerçekleştirin. Onu temizlemek için her seviyede belirli renkteki baloncukları patlatmanız gerektiğini bilin bu yüzden özellikle sınırlı sayıda hareketiniz olduğu için bunlara konsantre olun. Özel bir balon gördüğünüzde üzerine tıklayın çünkü bunlar genellikle renk kriterleri olmaksızın tek seferde birden fazla balonu patlatmanıza ve temizlemenize yardımcı olan güçlendiricilerdir. Oyunla eğlenmek bu kadar basit bu yüzden hemen şimdi yapın ve hiçbir yere bırakmayın çünkü sizi günün harika oyunlarından daha fazlasını oynarken görmek isteriz!
Bu balon vurucu oyunu çok sezgisel ve öğrenmesi kolay. "Tetris" "Connect Four" ve "Bulmaca balon" arasında bir karışım muhtemelen bu yüzden oyuna bağlanmak bu kadar kolay. İyi eğlenceler!
balon Pop Story CrazyGames.comda oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir balon vurucu oyunudur. 56.229 oyuncu balon Pop Story oynadı. Bu oyun 420 oyuncu tarafından 8.6 10 olarak derecelendirildi. Oyun en modern tarayıcılarda hızlı çalışması için HTML5 tarafından desteklenmektedir. balon Pop Storyyi seviyorsanız oyunumuzu oynamayı unutmayın.
balon vurucu oyunları çok bağımlılık yapar popülerdir ve dünya çapında birçok insan tarafından sevilir. balon vurucu Hero Yeni bir baloncuk dünyasına atlayın. Beyninizi eğitmek renkleri eşleştirmek ve baloncukları patlatmak isteyen tüm yapboz hayranları için bu eğlenceli nişancı oyununu tasarladık. baloncukları patlatarak ve elmasları toplayarak seviyeleri geç Bu bağımlılık yaratan ve rahatlatıcı baloncuk vurma oyununun tadını çıkar!
En popüler balon vurucu oyununu balon vurucu Kitte ÜCRETSİZ oynayın! balon vurucu Kit Mtach 3 eğlenceli ve bağımlılık yapan bir balon vurucu oyunudur ancak oynama şekli farklıdır. Toplar sürekli aşağı kayar. Tüm evcil hayvanları kurtarmak için hızlı ellere ihtiyacınız var. Seviye atlamak için ekrandaki tüm evcil hayvanları kurtarın ve her seviyede 3 yıldız almaya çalışın.
Klasik dokunuşlu basit sonsuz baloncuk patlatma oyunu.
balon vurucu Pirates bir balon vurucu maç3 oyunudur. balonı aynı renkle vurmayı ve altın Pırlantayı serbest bırakmayı hedefleyin. Tonlarca Şaşırtıcı ve Zorlu Seviyeleri keşfedin ve hepsinin kilidini açmaya çalışın. İyi Şanslar
balon Mania çok seviyeli bir balon vurucu oyunudur. Oyunun amacı sevimli oyuncak ayının renkli baloncukların arasına gizlenmiş eşyaları toplamasına yardım etmektir. Seviyenin görevini tamamlayın ve altın para kazanın. Daha zor seviyelerde mağazadan hızlandırıcılar satın alın o zaman seviyeyi tamamlamak daha kolay olacaktır. balon Mania oynarken iyi eğlenceler
70 zorlu seviye ile balon patlatma macerası balon vurucu Talei oynayın. Onları patlatmak için 3 veya daha fazla baloncuk kombinasyonu yapın. Her seviyenin kendi hedefi vardır bir sonraki seviyeye geçmek için bu hedefi tamamlayın ve 3 yıldız kazanmak için yeterli puan toplayın. Yardımcı olması için 4 güçlendirme kullanabilirsiniz: Süper nişan alma: Bir okla atış sürenizi uzatır Gökkuşağı balonu: Herhangi bir baloncukla eşleşir Yatay bomba: Dokunulan tüm satırı yok eder Daire bombası: Dokunulan satırın etrafındaki daireyi yok eder
48 zorlu seviye ile klasik bir baloncuk vurma oyunudur. Her seviyede farklı bir meydan okuma bulacaksınız. Bir seviyeyi tamamlamak için ekrandaki tüm MERMERleri ortadan kaldırmalısınız. Aynı renkten 3 veya daha fazla bilyeden oluşan gruplar oluşturmak için bilyeleri vurarak bilyeleri ortadan kaldırın.. İzin verilen süre içinde bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Seviyeyi erken tamamlarsanız daha iyi puan alırsınız.
Bu dönen bir meyve çarkı bulacağınız özel bir baloncuk patlatma oyunudur. Oyunu tamamlamak için çarktaki tüm meyveleri toplamanız gerekiyor. Aynı renkteki en az üç baloncuktan oluşan bir grup oluşturmak için meyveleri çarka doğru çekin. Puanlarınız zamanla azalıyor bu yüzden daha fazla puan kazanmak için oyunu erken bitirin.
balon vurucu Fruits Candies birçok yeni öğe ve güçlendirme içeren Klasik bir balon vurucu oyunudur. Diğer benzer Şekerlerle birleştirmek için Meyve Şekerini hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
36 zorlu seviyeye sahip klasik bir baloncuk vurma oyunudur. Her seviyede farklı bir meydan okuma bulacaksınız. Bir seviyeyi tamamlamak için ekrandaki tüm meyveleri ortadan kaldırmalısınız. Attığınız meyve aynı türden 3 veya 3ten fazla meyveden oluşan bir grupla birleştiğinde meyveler elenecektir. İzin verilen süre içinde bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Seviyeyi erken tamamlarsanız daha iyi puan alırsınız.
Klasik bir oyun olan Candy balon vurucu tüm dünyada popüler. Kadınlar yaşlılar ev hanımları yakışıklı adamlar güzel kızlar ne olursa olsun Candy balon vurucuı sever. Candy balon vurucu çok eğlenceli ve mutlu bir oyundur. Ailenizle oynayın.
balonlarıdaki tüm antikaları toplayın. Antikalar sizin tarafınızdan vurulan baloncuk aynı türden 3 veya 3ten fazla balondan oluşan bir grupla birleştiğinde toplanacaktır. İzin verilen süre içinde bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Seviyeyi erken tamamlarsanız daha iyi puan alırsınız.
Bu klasik balon patlatma oyununda onlar sizi kovalamadan önce Noel ışıklarını toplayın; Bu oyunda 36 seviye olacak her seviyenin farklı bir mücadele türü var.
balon vurucu Jungle 50den fazla seviyeye sahip bağımlılık yapan bir balon vurucu oyunudur. Bu klasik balon patlatma oyununda balonları patlatmak için üç veya daha fazlasını eşleştirin.
Balon uygulaması çocukların patlatması ve bu hiç bitmeyen eğlencenin tadını çıkarması için renkli balonlarla dolu eğlenceli ve heyecan verici balon patlatma ücretsiz oyunlar içerir. Balon patlatma uygulaması çocuğun oyuna katılmasını sağlamak için birçok farklı seviyeye ve zorluğa sahiptir. Bu bebek balon patlatma oyununda çocuklara uygun kontroller ve ortamlar var. Tek yapmanız gereken ekranınızda beliren sınırsız balonları patlatmak. Herkes balonu sever ama onları patlatma dürtüsü eğlencelidir. Bu oyunun amacı fikri insanlara anlatmaktır. Size çok fazla heyecan verecek Balon patlatma ücretsiz oyunlarının amacı küçük çocuğunuzu bir süre meşgul tutmak ve motor becerilerini geliştirmektir. Çocukların onları patlatmak için balonlara dokunmaları yeterli. Renkli grafikleri ve harika arayüzü ile çocuklar için klasik bir balon patlatma oyunudur. Patlamak ve puan kazanmak için balona dokunmanız yeterli. Bir aktiviteye katılarak motor becerilerinizi geliştirmenin ve zaman öldürmenin maceralı ve ilginç bir yolu. Her biri ekrana gelen balonların hızını aşan çeşitli modlara sahiptir. Üç can alırsınız ve sonuncusunu bitirdiğinizde oyun biter ve her şeye yeniden başlamanız gerekir. Heyecanlanın ve yürümeye başlayan çocuğunuzun bu eğlence dolu deneyimin keyfini çıkarmasına izin vermek için bu ücretsiz balon patlatma oyununu indirin. İster sakinleşip rahatlayın ister ciddiye alın ve dokunma becerilerinizi test edin. Balon Patlatma Uygulaması Özellikleri: Eğlenceli basit ve etkileşimli Seçtiğiniz farklı seviyeler Balonlara dokunun ve patlatın Çocukları meşgul etmek için şaşırtıcı grafikler ve animasyonlar. Eğitici ve eğlenceli. Yeni yürümeye başlayan çocuklar dahil her tür çocuk için uygundur. Ebeveynlere Not: Bu eğlenceli uygulamayı her yaştan çocuklar için oluşturduk. Biz kendimiz ebeveyniz bu yüzden eğitici bir oyunda tam olarak ne görmek istediğimizi biliyoruz ve neyin doğru olup neyin olmadığına dair genel içeriği düşünme ve anlama yeteneğine sahibiz. Küçük çocukları olan anne babaların farklı platformlarda oyun oynatırken sahip oldukları kaygının kesinlikle farkındayız. Tüm çabamızı gösterdik ve küçük çocukların profesyonellerinin yardımıyla tüm risk faktörlerini kesinlikle ortadan kaldırmayı sağladık. Amacımız mümkün olduğu kadar çok aile için güvenli bir eğlence kaynağı sağlamaktır. Çocuklar için daha birçok oyun ve uygulama: www.thelearningapps.com
Balon istilası! Balonları patlatmak ve içinde saklı olan hediyeleri toplamak için balonlara tıklayın. Süreniz dolmadan önce gerektiği kadar balon patlatmaya dikkat edin. Özellikler: Bağımlılık yaratan oyun İyi grafikler
balon vurucu ünlü "Bulmaca Bobble"ın bir HTML5 klonudur. Oyunun amacı alt çizgiyi geçen baloncuklardan kaçınarak seviyedeki tüm baloncukları temizlemektir.
balon Bulmaca Match en bağımlılık yapan baloncuk vurma oyunudur. Yapmanız gereken tek şey aynı renkteki baloncukları hedefleyip ateş etmek ve baloncuklar dibe ulaşmadan yüksek puanı almaya çalışmak. Dünyadaki diğer oyunculara meydan okuyun ve kazanan siz olun. Hadi şu renkli baloncukları patlatalım
balon vurucu Oyunu – Klasik eğlenceli atış oyunu. balon vurucu oyunu çok komik popüler ve dünyadaki birçok insan tarafından seviliyor. balon vurucuın en iyilerini oynayın ve keşfedin!
Ücretsiz Bebek Balon Patlatma Oyunları! Erkekler ve kızlar tarafından eşit derecede zevk! İngilizce Renkler A-Z alfabesi 0-9 Sayılar Şekiller ve Hayvan İsimlerini öğrenmek için 5 farklı bebek öğrenme oyunu. Balon patlatma bebeğinizin renkli balon oyunlarının keyfini çıkarmasını ve öğrendiğini fark etmeden yeni harfler sayılar ve nesneler öğrenmesini sağlar.
balon vurucu Infinite tüm klasik özelliklerin yanı sıra yeni güçlendirmeler içeren bir balon patlatma oyunudur. Oynamaya devam etmek için baloncukları tehlike çizgisinin üzerinde tutun.
balon Bust klasik bir balon patlatma oyunu. Baloncukları hedefleyin ve ateş edin ve görevlerinizi tamamlayın. Yanlarındaki baloncukları vurarak küçük yaratıkları toplayın. Tüm bu heyecan verici seviyeleri tamamlayarak kendinize ve diğer oyunculara meydan okuyun. İyi eğlenceler
balon vurucu ro oyuncunun aynı renkten 3 veya daha fazla balonu eşleştirmesi gereken eğlenceli bir arkade oyunudur.
balon vurucu Party KizGame.com tarafından yapılmış en bağımlılık yapan baloncuk vurma oyunudur! Aynı renkteki balonu hedefleyin ve vurun ve çikolata şekerini serbest bırakmaya çalışın ve baloncukların yayılmasına izin vermeyin. Bu eğlenceli oyunun tadını çıkarın
Oyunun amacı üç veya daha fazla benzer renkli bilyeden oluşan gruplar oluşturarak oyun alanını temizlemektir. Toplar ekranın alt satırına ulaştığında oyun sona erer. Tek atışta ne kadar çok top yok edilirse o kadar çok puan kazanılır. Oyun alanında top kalmadığında bir oyuncu kazanır. 4 zorluk seviyesi vardır: EasyRide Acemi Uzman Usta. İki puanlama modu: Klasik Sniper. Klasik Mod zaman veya atış limiti olmayan yavaş tempolu bir oyun önerir. Keskin Nişancı Modunun amacı minimum atış kullanarak oyun alanını temizlemektir.
Lezzetli pudingler ve güçlendiricilerle bu balon patlatma oyununun tadını çıkarın. Aynı öğeden üç veya daha fazla grup oluşturmak için öğeleri hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
Çocuk ve aile için en iyi klasik oyunu oynamaya hazır mısınız şimdi arkadaşlarınızla bu oyun harika grafiklere ve hoş bir sese sahip ve oynaması çok kolay. hazır mısın?
Klasik ÜCRETSİZ balon patlatma oyununu oynayın! Vur 3 rengi eşleştir ve seviyeleri temizle! Eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun! Tüm baloncukları düşürmek için nişan al ve ateş et! balon vurucu tüm ülkelerde çok sevilen bir tür!
balon vurucu Valentines Modern özelliklere ve sevgililer günü temasına sahip Klasik bir balon patlatma oyunudur. Kalp Balonları size geliyor; onlar size ulaşmadan onları toplayın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın.
Topları patlatmak için aynı renkten 3 veya daha fazla cadılar bayramı topunu eşleştirin balon Hаllоwееn aile için dinlenirken eğlenceli olan yeni bir balon oyunudur. Hаllоwееn саtı kurtarmak için zorlu bulmacalarla dolu eğlenceli bir yolculuğa çıkın. Aynı renkteki 3 veya daha fazla cadılar bayramı topunu topla eşleştirmek için eşleştirin. Ara sıra bayramdan sonra düşen sevimli kedi yavrularını göreceksiniz.
Artık Google Playde bulunan ve cihazınız için mükemmel olan klasik ve en bağımlılık yapan balon vurucu oyununu ÜCRETSİZ oynayın. Tüm baloncukları patlatın ve patlatın eğlenceyi çözün renkli bulmacalar ve seviyenin hedefine ulaşmak ve jeton kazanmak için zorlukları yen!
"balon vurucu Pet" en eğlenceli oyun ve her tür yaş için en popüler oyunlar çok heyecan verici bir oyun çok basit ve bir şeyi beklerken vakit geçirmenin en iyi yolu. Nihayet! En bağımlılık yapan Bulmaca Aksiyonlarından biri olan Bulmaca Actionın iyi bir uyarlaması
balon vurucu oyunları eğlenceli heyecan verici ve rahatlatıcıdır. En bağımlılık yapan baloncuk patlatma oyununu ücretsiz oynamaya hazır olun. En renkli ve heyecan verici balon vurucu oyunu ile güzel bir balon vurucu oyununda kendinizi şımartın. Bağlanmak ateş etmek ve ekrandaki her balonu patlatmak için hızlı düşünün ve hızlı kararlar alın! balon vurucu Cool Pop balon vurucu klasik eğlencesini sürdürürken sizi büyülü bir dünyaya taşıyor. Nefis tatlılar kötü adamlar ve sürprizlerle dolu balonları shooter hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Hayal edebileceğiniz en aşırı balon patlatma eğlencesini deneyimlemeye hazır olun. Balon patlatma oyunları yalnızca çok sayıda seviyeniz varsa eğlencelidir 2000den fazla seviyemiz ve birkaç haftada bir eklenen seviyelerimiz var. Baloncuk atıcının özellikleri: Hamur işlerini serbest bırakmak için baloncukları vur! Kombinasyonlarla eşleşen büyük baloncuklar yapın. Balonları vurmak için tonlarca seviye Balonları patlatmak için inanılmaz güçlendirmeler Çılgın karakterlerle dolu büyülü dünya Eğlenceli heyecan verici ve indirmesi ÜCRETSİZ! Cool Pop lezzetli heyecan verici ve eğlenceli ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Başarıya giden yolda balon patlatın bu heyecan verici 3lü eşleştirme bulmaca oyununda skor tablosunun zirvesine çıkarak arkadaşlarınıza meydan okuyun! Baloncuk oyunları herkes tarafından sevilir ve umarız siz de ücretsiz baloncuk patlatma oyunumuzu bizim kadar seversiniz! Bu ücretsiz balon patlatma oyununda bir sürü seviye ve patlatılacak çok sayıda renkli baloncuk seni bekliyor. Balon patlatma oyunu bulmaca çözme becerilerinize meydan okuyacaktır bu yüzden engellerden ve duvarlardan sekerken baloncukları patlatmaya hazır olun. Baloncukları patlatın ve Pastry Popta lezzetli tatlıların tadını çıkarın! Kolay ve zorlu 3lü eşleştirme bulmacaları sizi bekliyor bu balon patlatma oyununda kazanmak için olağanüstü becerilerinizi kullanın. Baloncuk patlatın ve balon vurucuda lezzetli tatlıların tadını çıkarın
48 zorlu seviye ile klasik bir baloncuk vurma oyunudur. Her seviyede farklı tipte toplar ve güçlendirmeler ile farklı bir meydan okuma bulacaksınız. Bir seviyeyi tamamlamak için ekrandaki tüm MERMERleri ortadan kaldırmalısınız. Aynı renkteki 3 veya daha fazla bilyeden oluşan gruplar oluşturmak için bilyeleri vurarak bilyeleri ortadan kaldırın. İzin verilen süre içinde bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Seviyeyi erken tamamlarsanız daha iyi puan alırsınız.
Bu en muhteşem balon patlatma oyunudur Oyunlar Büyülü balon patlatma dünyasına hoş geldiniz! Tonlarca Şaşırtıcı ve zorlu seviyeyi keşfedin Tüm baloncukları vurun ve baloncuklar bitmeden fasulyeleri toplayın. Yüksek puanlar alarak ve görevleri tamamlayarak Ödül toplayın. Zor seviyelerde size yardımcı olması için mağazadan güçlendiriciler satın alın ve toplayın. Haydi yapalım Geliştiren : BizoGames.com
balon vurma Burst klasik üçlü eşleştirme formülüne dayanmaktadır bu nedenle amacınız aynı renkteki en az üç şeker balonunu eşleştirerek patlatmak ve onları sahadan çıkarmaktır. Üç yıldızı da kazanabilir misin? Bu gerçek bir Bulmaca balon deneyimi. En iyi şekilde balon Pop.
Renkli grafikler sevimli hayvanlar ve farklı geçmişlere sahip çocuklar için klasik bir pop balon oyunu! Reklamsız içerik yapınız! Farklı olarak 5 mod: Normal. Yardımcı balonlar sadece eğlenceyi boşuna döktüler. Bebek oyunu olarak küçük çocuklar için mükemmel A Z. Alfabenin harflerini içeren balonları patlatın ve yüksek sesle söylenen harfin adını duyun. 1 20. Sayılar içeren balonları patlatın ve yüksek sesle söylenen numaranın adını duyun. Kuleler. Farklı renkteki balonları patlatın ve yüksek sesle konuşulan rengin adını duyun. Formlar. Temel geometrik matkapları öğrenin. Uygulama içi satın alma gerektirir.
Bu dönen bir baloncuk çarkı bulacağınız özel bir baloncuk patlatma oyunudur. Oyunu tamamlamak için çarktaki tüm baloncukları toplamanız gerekiyor. Aynı renkteki en az üç balondan oluşan bir grup oluşturmak için balonu tekerleğe doğru çekin. Puanlarınız zamanla azalıyor bu yüzden daha fazla puan kazanmak için oyunu erken bitirin.
balon vurucu Kids özellikleri: harika grafikler çoklu seviyeler güçlendirmeler
Hey yeni oyunu duydunuz mu? Adı balon vurucu! Onları oyundan çıkarmak için üç veya daha fazla eşleşen küçük baloncuklar vurursunuz. Tüm taşlarından kurtulan ilk kişi kazanır." Balon patlatıcı olmanın nasıl bir his olduğunu hiç merak ettiniz mi? Pekala şimdi şansınız! Bu yeni ve heyecan verici oyun bunların hepsini 30 saniyeden daha kısa bir sürede gerçekleştirecek. . balon vurucu oyunu zaman öldürmenin eğlenceli bir yoludur. Zıplayan baloncukları vur ve aynı renkten üç veya daha fazlasını arka arkaya eşleştirerek puan kazan!"

Balon Dokunma Oyunu İle İlgili Yorumlar:

bottom of page