top of page

2048 Blokları Birleştirme Oyunu Oyna

2048 Merge Block2048 Blokları Birleştirme Oyunu Nasıl Oynanır?

Bu her ne kadar bir " olsada tek ve çift sayılara göre yapılacaklarsınız. Aklınız karışmasın. Üç boyutlu oyunlar serisinden yine boyut için harika bir oyun. İyi eğlenceler."
Aynı Halloween bloklarını ok tuşları yardımıyla herhangi bir yöne hareket ettirerek veya figürünüzü ekranda kaydırarak veya fare işaretçisini kaydırarak birleştirin. İki bloğu her birleştirdiğinizde yeni bir blok alacaksınız. Sadece maksimum seviye bloğa ulaşıp ulaşamayacağınızı görmeye çalışın. Tahtayı karıştırabilir veya öğeleri sınırlı sayıda yeniden gruplayabilirsiniz.
2048 sayıları topladığınız basit bir oyundur. Bu kadar. Her ne kadar göründüğü kadar kolay değil. Oldukça zor olduğunu kanıtlayabilir. Bu klasiği henüz bilmiyorsanız o zaman bir tedavi içindesiniz! Zekanızı test etmeye ve mümkün olduğunca çok puan almaya hazır mısınız? O zaman ne bekliyorsun? Devam edin ve oynayın!
2048 fiziksel etkileşimli eşleştirme oyunu. Oynaması daha eğlenceli ve ilginç bir bulmaca.
2048 güzel ve bağımlılık yapan bir kayan blok sayıları bulmaca oyunudur. Rakamları birleştir 2048 karo oluştur oyunu kazan ve yüksek bir puan yap. sonsuz 2048 Bulmaca oynayın ve eğlenin.
Sayıları birleştirin ve altıgen tahtadaki 2048 döşemesine ulaşın! Tüm karoları taşımak için kaydırın. Aynı numaraya sahip iki karo dokunduğunda tek bir karoda birleşirler. 2048 karesine ulaşın ve yüksek bir puana ulaşın!
2048 büyük hücrelerin sentezi bir hücre sentezi oyunudur. İki özdeş hücre birbirleriyle daha büyük hücreleri sentezleyebilir. 2048 hücre sentezleyebilenlerin iyi bir zekaya sahip olduğu söyleniyor!
Bu bir bulmaca oyunudur 2048 sentezine meydan okumaya gelin!
2048 kartlar 2048 mekanizmasına dayalı bağımlılık yapan bir kart oyunudur.2048 Kartları sayısal değerlere sahip sütunlar halinde istiflemeniz gerekir bunları kaldırmak için 2048e kadar toplamanız gerekir. Oyunun amacı tüm kartları doğru bir şekilde toplayarak yok etmektir. Zor olan kısım bir kez bir kart yerleştirdiğinizde onu çıkaramazsınız bu yüzden hızlı düşünüp buna göre plan yaptığınızdan emin olun. Oyun başına belirli sayıda atma hakkınız var bu yüzden bunları dikkatli kullanın aksi takdirde kendinizi hiçbir hamle bırakmadan sıkışıp kalırsınız. İyi şanslar!
2048 oyunu bir zeka oyunudur. Kareleri kaydırarak aynı sayıları birleştirmeye çalışın. İki sayıyı birleştirdiğinizde sayı iki katına çıkar. Rakamları bu şekilde toplayarak 2048 sayısına ulaşmaya çalışın. ripogame.com iyi oyunlar diler
Meyveleri hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Aynı numaraya sahip iki meyve birbirine dokunduğunda birleşiyor! Desteklenen py Freegamesforplay.com
Döşemeleri taşımak için kaydırmanız yeterlidir. Aynı numaraya sahip iki karo dokunduğunda tek bir karoda birleşirler. 2048 karesine ulaşın ve daha yüksek değerli sayıdaki karoların kilidini açmak için oynamaya devam edin!
Sayıları birleştirin ve 2048 kutucuğuna ulaşın! Fayansları hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Aynı numaraya sahip iki karo dokunduğunda tek bir karoda birleşecekler!
Oynaması basit ama çok tatmin edici. 2048 kartı yapabilir misin? Kartları ekranın altından yerleştirmek istediğiniz sütuna sürüklemek için parmağınızı veya farenizi kullanın. Numaralı kartlar birleşecek gibi. Karma oluşturmak için kartları stratejik olarak yerleştirebilir misiniz? Her kombo gerçekleştiğinde o hareket için puan çarpanınız artar böylece daha fazla puan alırsınız. Parmağınızı veya farenizi kullanarak kartları ekranın alt kısmından yerleştirmek istediğiniz sütuna sürükleyin tıpkı numaralı kartların birleşeceği gibi.
2048 Sürükle ve Bırak sıradan bir oyundur bu oyunda oyuncu 2048e ulaşabilmesi için sayıyı birleştirmeli. Çok kolay bağımlılık yapıcı ve rahatlatıcı. 2048 sürükle ve bırak oyna!
2048 Yapboz Oyunu 3 farklı modda ünlü 2048 oyunu
21 Solitaire 4 farklı oyun moduna sahip bir Black Jack çeşididir. Oyun yeni başlayanlar için temel modlar ve daha gelişmiş oyuncular için yan bahisler de dahil olmak üzere kumarhane oyunu içerir.
Sonsuz bir 2B sürücüye hazır mısınız? Bu eğlenceli ama zorlu oyunda olabildiğince uzağa sürün ve engellerden kaçınarak ve gaz alarak en iyi mesafenize ulaşın. Devam etmek için arabanızın gazını yüksek tutmanız gerekecek ve oyunun aşamalı hızı sizi zorlayacak. Bu oyunun meydan okumasını seveceksiniz ve akıcı oyun melodisi sizi saatlerce meşgul edecek!
2D Otopark özellikleri: çoklu seviyeler iyi grafikler
Azotlu gazlarla hızlanma topuzlar füzeler ve daha pek çok güçlendirme yarış pistlerinde sizi ve arkadaşınızı bekliyor. Farklı arabaların kilidini açmak için yarışlardan kazanabileceğiniz yeterli jetonunuz olmalıdır. Sahip olduğunuz altınlarla yeni arabalar satın alabilirsiniz. Arkadaşınızı arayın ve eğlence başlasın!
Beyninizi kullanma ve taşakları çarpmanın bir yolunu bulma zamanı! Kural kolay topları çarpmak için sadece çizgiler veya şekiller çizin bilgeliğinize ve hayal gücünüze ihtiyacınız olacak. Nasıl çalıştığını öğrendikten sonra bu oyunu kesinlikle seveceksiniz! Özellikler: Oynaması ücretsiz her zaman her yerde oynayın Her yaş için uygun Basit kurallar ama seviyeyi temizlemek biraz zor bağımlılığı bulacaksınız. Kalem toplama eğlencesinin de tadını çıkarabilirsiniz
Bu oyun sizi kesinlikle zamansız seviyeler sayısız düşman ve yan kaydırma platform oyunlarının olağanüstü deneyimiyle işverenkoleksiyonuyla götürecek. Sümüklü böcekle dolu birden fazla silah kullanın ve ayrıca güç birden fazla rakip çelik depolama tankı helikopter ile yolunuza çıkarak yaklaşık olarak savaşın ve kötü askeri liderin ve aynı zamanda onun korku küresine bir son verin. Metal Squaddaki tüm düşmanları havaya uçurun! Bu olağanüstü nişancı oyununda hepsini ortadan kaldırın. Lütfen kollarınızı yukarı kaldırın ve önceden tehlikeli engellerle karşılaşın.
Bu heyecan verici savaş gezisi aksiyon oyununda bir savaş uçağının kontrol boyunduruğuna el atın ve küresel savaş 2nin savaş alanlarını keşfedin. Savunucu Birleşik Devletler Büyük Britanya SSCB Almanya ve Japonyanın her birinde şüphesiz savaşın gidişatını değiştirebilecek en tehlikeli ve kritik görevler için geliştirilmiş elit bir uçan kuvvet sisteminin pilot ve filo liderini temsil edeceksiniz. Savaş Uçakları: WW2 Dogfightta geleneksel avcı uçaklarından hafif ve ağır bombardıman uçaklarına kadar 50den fazla tarihi uçağın kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Spitfire P-51 Cyclone Lancaster Il-2 "Shturmovik" La-5FN Ju-87 "Stuka" Fw 200 "Condor" ve ayrıca B-17 "Traveling Fortress" çekici tiplerden sadece birkaçı. Uçabileceğiniz boyayabileceğiniz terzilik yapabileceğiniz ve ayrıca yükseltebileceğiniz ekipman. En iyi pilotlardan oluşan bir donanma toplayın ve onları en yüksek riskli görevlerde size yardımcı olmaları için eğitin. Ek bir adrenalin heyecanına ihtiyacınız varsa tek başınıza bir gol atabilir ve gökyüzüne hükmedebilirsiniz. Üssünüzü geliştirin-pilotlarınız ve personeliniz için ilave hangarlar ve yapılar inşa edin. Uçaksavar topları ve ayrıca pil balonları inşa ederek güvenliğini garanti edin. Masrafları azaltmak sisteminizi çok daha verimli bir şekilde yönetmek ve en büyük filo lideri olmak için izleme yeteneklerinizi oluşturun.
Uzay atış oyununun hayranıysanız bu en yeni piksel aksiyon oyununa bayılacaksınız. Uzaylılar alanınızı işgal etti ve Dünyanızı tehlikeye attı. Zeplininizi hazırlayın en güçlü silahınızı kuşanın ve onları evreninizden çıkarın.
Hızlı sihir düellolarına katılan bir sihirbazsınız. Rakibinizin kullandığı özel büyüyü gözlemleyin ve doğru büyüyle savaşın! Hızlı gözbebekleri ve parmaklar gereklidir!
3 arkade – üç küçük oyun içeren bir oyundur bu oyunlar hassasiyet ve dikkat gerektirir. Oynamak için yoğun olan oyunların karışımı. Sarı topa vurması gereken topa nişan alın ve vurun. Vurmak için top rengiyle eşleşmesi gereken alternatif renklere sahip kayan bloklar. Sonuncusu engeller hareket ediyor sadece iki topa katılmak için geçen zamanı planlayın. Bu oyunları oynayın ve yüksek puanlar elde edin. Bu oyun salonlarının keyfini çıkarın ve iyi eğlenceler!.
3 3 bağlantı oyununda amacınız birbirinin aynısı 3 görseli birbirine bağlayarak tüm görselleri panodan kaldırmaktır. Sevimli hayvanların lezzetli yemeklerin harika yerlerin ve çok daha fazlasının güzel resimlerini birbirine bağlayın. NOT! Süre dolmadan tüm karoları kaldırmanız gerekiyor! Parmaklarınızı ısıtın ve oyuna başlayın!
Otantik bir yeni nesil sürüş deneyimi. Yarışmayı sürüklenmeyi veya sadece asfaltı parçalamayı sever misiniz? Arabanızı ayarlayın ve hepsini yapın! Bu oyun ücretsiz olacak kadar güzel!
Aracınızı istediğiniz kadar park etmek için yeni bir araba park etme oyunu 2020ye sahip olmak için sabırsızlanıyor musunuz? Diğer araba park etme oyunlarından farklı olarak size üstün kaliteli grafikler kolay park yönetimi ve ilginç park yerleri araba park etme ile en yeni araba park etme oyununu sunuyoruz. Bu yüzden bu araba park etme kolay oyununda size üst düzeyde gerçekçi bir deneyim sunuyoruz. Ama bu sadece biraz zaman öldürmekle ilgili değil. Ayrıca Üç boyutlu otoparkın keyfini çıkarırken arabanızı nasıl park edeceğinizi de öğreneceksiniz. Görevleri mümkün olan en hızlı sürede geçmek için otoparkın etrafında araba park etme oyunu sürün. Otopark tamamen yeni bir devam oyunuyla geri döndü daha büyük ve her zamankinden daha iyi ücretsiz park etme oyunları. Özellikler Zorlu 300 seviye Yüksek kaliteli grafikler Gerçekçi sürüş deneyimi Ters Kamera Farklı Kontroller Direksiyon Ok Eğim
Balon Patlatma 3Dye Hoş Geldiniz Yeni bir Üç boyutlu stiline sahip muhteşem bir baloncuk patlatma oyunu Aynı renkteki balonları hedefleyin ve ateşleyin ve çok fazla balon patlatmak için ateş balonunu kullanın. Yüksek bir puan yapmaya çalışın. İyi şanslar
Uçurumdan dalış yapmak isteyenler Bir sürü para toplamak ve tüm seviyelerin kilidini açmak için mümkün olan en düz suya girin.
Silginin yönünü kontrol edin ve tüm duvarı temizleyin. Gelin ve evinizi temizleyin.
Bölgenizi koruyun. Hırsızların servetinizi çalmasına izin vermeyin.
Sana gerçek yarış 3ü getiren oyun geliştiriciden sadece mobil cihazlar için yapılan Need for Speedin ilk beyaz-boğumlu sürümünde hakimiyet için yarışırken tacı al ve yeraltına hükmet. Bu bir dizi araba ve özelleştirme ile tarzınızı gösterir. Pedala basıp yeraltı sokak yarışına girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında bırakın. Rekabeti alt edin temsilcinizi yükseltin ardından daha fazla yarışa daha fazla özelleştirmeye ve daha fazla arabaya başlayın. Seçimlerini yap ve asla arkana bakma. Bu uygulama uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİR Bugatti Lamborghini McLaren Pagani Koenigsegg Hennessey ve daha fazlası gibi üreticilerin her zaman istediğiniz gerçek dünya arabalarıyla garajınızı doldurun. Ardından Mod Mağazası ve Kara Borsa gibi noktalardan oyun içi özelleştirme sistemimizle onları kandırın ve size oynamanız için 25 milyondan fazla özel kombinasyon verin. Sürüşleriniz sizi bekliyor rekabette kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları sokaklara götürün. HIZLI VE KORKUSUZ SÜRÜN Blackridge sokaklarına çıkın atlamaların üzerinden ve enkazın etrafından trafiğe duvarlara ve yüksek hızlı Nitro Bölgelerinden hızlanın. Nitroyu çevirin ve kendinizi adrenalinle dolu sürüş ve sürüklenmenin başka bir seviyesine itin. Yerel ekipler ve yerel polislerle çatışırken her köşede yeni bir yarış var. Bu özenti sürücülerle dolu bir dünya önde kalıp saygı kazanabilir misiniz? KAZANMAK İÇİN YARIŞ Sizi üstlenecek ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kuyruğunuzda polisi geride bırakırken kazın sürükleyin sürükleyin ve bitiş çizgisine kadar yuvarlayın. 1000den fazla zorlu yarışta lastik yakın ve bu sadece başlangıç ​​çizgisi. Kötü şöhretli olun sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir yolculuk asla yeterli değildir!


Call
18 Tekerlekli Mükemmel dublör oyunu yepyeni kamyon sürüş deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. Oyun size yol boyunca bir kamyonu dengeleme konusunda mükemmel bir deneyim sunuyor. Burada yapmanız gereken yolun zikzaklarına konsantre olmaktır.
Doğuya doğru yükselen Alman kuvvetlerine önderlik edin veya Sovyet tarafında ana Rusyayı savunun. Doğru savaş taktiğini seçin ve FROZEN FRONTta usta bir Komutan olarak çizgilerinizi kazanın! HandyGames™in muhteşem yeni askeri STRATEJİ simülasyonunda akıllara durgunluk veren 2. Dünya Savaşı savaşlarını deneyimleyin!
Bu 2 Araba Çevrimiçi oyunudur. Diğer benzer oyunlar gibi bayrakları toplamanız ve trafik konilerinden kaçmanız ve mümkün olduğunca uzağa gitmeniz gerekiyor. Bir bayrağı kaçırırsanız veya bir engele dokunursanız kaybedersiniz. Her iki arabayı da aynı anda kontrol etmeniz gerektiğini ve bunun kolay olmadığını unutmayın!
Kukogames.comda bu yeni 2 Dakikalık Kaçış oyunuyla şimdi oynayın ve eğlenin Nükleer tesislerin kötü bir şekilde manipüle edilmesi için bu oyunla iyi eğlenceler ve tesislerde büyük bir patlama yaklaşıyor Tesislerden kaçmaya çalışmak için her seviyeyi tamamlamanız gerekir. Favori mobil cihazınızda tabletinizde veya masaüstünüzde oynamak için bu sıradan oyunla eğlenin ve kukogameste en iyi strateji oyunları koleksiyonuna sahip olduğumuzu unutmayın. Ana karakteri kontrol edin ve her odadan kaçmasına yardım edin kapıları açmak ve kaçmak için kırmızı düğmeyi arayın hayatta kalmak için çok hızlı olmalısınız çünkü roketin patlayıp her şeyi yok etmesi için sadece 2 dakikanız var. p
2 Futbol iki oyuncuyu kontrol etmeniz gereken bir oyundur. Oyuncuların topu yakalaması ve rakip kaleye gol atması gerekiyor. Kontrolcüler zor olacak ve her iki oyuncu ile de tepki vermeniz gerekiyor. Oyuncuları kontrol etmek için ekrana dokunun ve parmağınızı hareket ettirin.
Bu oyunda aynı renkteki 2 kareyi birleştirmeniz gerekiyor. Kareler her taraftan gelecek ve oyunun merkezinde bulunan 2 kareyi gelen kare ile aynı renkte olacak şekilde döndürmeniz gerekiyor.
Bu futbol Oyunu ile en zorlu futbol maçlarına hazır olun. Düzinelerce gerçek oyuncuya karşı oynayın veya 2 oyuncu modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Turnuvalara katılarak ödüller kazanın ve yeni karakterlerin ve futbol topu stillerinin kilidini açın. Ayrıca günlük görevleri kontrol ederek de ödül kazanabilirsiniz... Bu görevleri tamamlayarak elmas kazanabilirsiniz.
4 bağlantı oyunu iki kişilik en popüler masa oyunlarından biridir. Bu taktik oyunun amacı aynı renkteki en az 4 jetonu arka arkaya yatay dikey veya çapraz birleştirmektir. Wifi olmadan çevrimdışı bilgisayara karşı veya aynı cihazda başka bir kişiyle oynayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunu çevrimiçi oynayabilir ve çok oyunculu mod ile ailenize arkadaşlarınıza veya dünyanın her yerinden bağlı insanlara meydan okuyabilirsiniz. Bunun için internet bağlantısına wifi ihtiyacınız olacak.
Tankların amansız savaşına hazır mısınız? Tank Stormy oyununda “2 Oyuncu” modunu arkadaşlarınıza karşı veya “Hayatta Kalma” modunu AIya karşı oynayabilirsiniz! Arkadaşlarınızla “2 Oyuncu” modunda rakiplerinizi daha hızlı yok etmek için labirent duvarları savunmanız olarak kullanabilir ve haritadaki bonuslardan yararlanabilirsiniz. Bu tamamen ücretsiz 2 oyuncu için en iyi tank oyununun keyfine varacaksınız!
Birçok aksiyon ve eğlence iki oyunculu tank savaşı oyunu.
Ekranın ortasında dönen iki renkli daire kırmızı ve mavi var ve size verilen renkli topu aynı rengin ortadaki daireye çarpması için doğru zamanda vurmanız gerekiyor. Çembere yanlış renkle vurursanız kaybedersiniz. Ayrıca şut atmak için çok kısıtlı bir süreniz var ve süreniz biterse kaybedersiniz. Ayrıca renkli topu atmanız gereken yön de rastgele değişiyor ve bu da işinizi daha da zorlaştırıyor! Nihai puanınız şut atıp topa kaç kez doğru şekilde vurduğunuza bağlıdır.
Bu ekranın üstünde ve altında yatay olarak yerleştirilmiş farklı renklerde 2 noktadan oluşan bir oyundur. Soldan sağa hareket ederler. Ortada yukarı ve aşağı hareket eden ve daha büyük noktalar tarafından vurulan daha küçük bir nokta vardır. Küçük nokta yalnızca aynı renge sahip daha büyük nokta ile çarpışmalıdır. Noktaların rengiyle eşleşmesi için yatay satırı kontrol etmeniz gerekir.
2 noktalar Çılgın Mücadele puan kazanmak için aynı renkli noktaları her iki taraftan dikey olarak birleştirmeniz gereken basit ama zor bir oyundur renkli noktayı yanlış renkle birleştirirseniz kaybedersiniz ve oyunu yeniden başlatın.
12 mini savaşlar çeşitli oyunlarda bir arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu oyundur. Bu fizik tarzı oyun bir futbol maçı ve keskin nişancı savaşı dahil olmak üzere rastgele oynayabileceğiniz farklı oyun türlerine sahiptir. Tüm farklı oyunlar maksimum eğlence için oynamayı kolaylaştıran tek düğmeli bir kontrol sistemine sahiptir. Bu bağımlılık yapıcı oyun sizi ve bir arkadaşınızı saatlerce eğlendirecek. Tüm oyunları oynayın ve arkadaşlarınızdan daha iyi olmak için saatler harcayın. Eğlenin ve her oyunu kazanın! 12 mini savaşlar 2018 CrazyGames Developer yarışmasında ikinci oldu. Üç bağımsız oyun uzmanından oluşan jüri 2 oyunculu düzeni ve retro grafiklerle çeşitlendirilmiş oynanışı sevdi. "Parti Oyunları çok beğenildi ya da kaçırıldı bu bir hit. Konseptler iyi uygulanmış ve oyunun hızlı ilerlemesini ve tek düğme girişini gerçekten seviyorum." ÖZELLİKLER: 2 oyunculu eğlenceli bir arkade oyunu Rooftop Snipers ve Soccer Physics gibi hayran yapımı popüler oyunlar da dahil olmak üzere çeşitli rastgele oyunlar oynamak için kolay tek düğmeli kontroller Bağımlılık yaratan ve zorlu oyun KONTROLLER: Oyuncu 1 A Oyuncu 2 kullanır Lp
Karambol oyunu bilardo veya bilardoya benzer bir vuruş ve cep oyunudur. Burada karambolde karrom veya karam olarak da bilinir fareyi kullanarak parçaları vuracaksınız. Kontroller her oyuncu için sezgiseldir. Farenizi kullanarak diske nişan alıp ateş edeceksiniz. Bir karambol tahtasında oynadığınız zikzak çekimleri deneyin.
Oyunun amacı ekrana giren kutuları toplamaktır. Kutular siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte geliyor. Ekrana dokunarak veya tıklayarak ana kutunuzun rengini değiştirebilirsiniz. Gelen kutuları toplamak için orta kutu ve bu kutular aynı renkte olmalıdır. İyi eğlenceler!
Diğer turistler gibi dünyayı dolaşıp yeni yerler ziyaret edersiniz. Ama sen diğerlerinden farklısın! Çok hızlısın ve dünyayı yaklaşık 2 saniyede dolaşabilirsin! Sizi durdurabilecek tek şey Eyfel Kulesi çünkü çok uzun ve üzerinden atlamak zor! Mümkün olduğu kadar çok dünyayı dolaşmaya çalışın ve daha yüksek puanlar alın!
Motosikletin bu slayt bulmaca oyunlarını oynayın arch krgt-1 2020. Oynamak için 3 resim ve 3 mod içerir.
2020 Ducati Panigalenin bu slayt bulmaca oyunlarını oynayın. Oynamak için 3 resim ve 3 mod içerir.
Bu araba slayt bulmaca oyunlarını oynayın Ferrari F8 Tributo 2020. Oynamak için 3 resim ve 3 mod içerir.
Farklı görevler yüksek kaliteli tanklar ve gerçekçi harita savaşı ile gerçekçi bir savaş tankı simüle edebileceğiniz 2020 Gerçekçi Tank Savaşı Simülasyonuna hoş geldiniz.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2020 Porsche Cayenne GTS Bulmaca. Tüm görüntüler araba ile 2020 Porsche Cayenne GTS. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Motosikletin bu slayt bulmaca oyunlarını oynayın zafer roketi 2020. Oynamak için 3 resim ve 3 mod içerir.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2021 Ford F-150 Bulmaca. Tüm resimler arabaya aittir 2021 Ford F-150. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2021 UK Porsche 911 Turbo S Bulmaca. Tüm görüntüler arabada 2021 UK Porsche 911 Turbo S. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2021 Mustang Match 1 Bulmaca. Tüm görüntüler 2021 araba Mustang Match 1 ile birlikte. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2021 Opel Mokka-e Bulmaca. Tüm resimler arabaya aittir 2021 Opel Mokka-e. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Bu mükemmel yapboz oyununda 6 resimle oynayın: 2021 Porsche 911 Turbo Bulmaca. Tüm resimler araba ile porsche 911 turbo 2021. Tüm bulmacaları çözün ve beyninizi keskin tutun. Her resim için 16 parça 36 parça 64 parça ve 100 parça olmak üzere dört modunuz var. Keyfini çıkarın ve eğlenin.
Muhteşem bir üç boyutlu harf oyununa varabilirsiniz? iyi eğlenceler.
248 merge harika bir blok birleştirme oyunudur.
Bu her ne kadar bir " olsada tek ve çift sayılara göre yapılacaklarsınız. Aklınız karışmasın. Üç boyutlu oyunlar serisinden yine boyut için harika bir oyun. İyi eğlenceler.

2048 Blokları Birleştirme Oyunu İle İlgili Yorumlar:

bottom of page